Jeho syn požádal o změnu pohlaví i jména – s tátou nechce mít už nic společného: Známý miliardář a vizionář tak čelí osobní prohře!

3
223

Můžete patřit mezi nejúspěšnější a nejbohatší lidi světa, ale stejně vám to nemusí do života přinést štěstí. Elon Musk má na svém kontě mnoho záviděníhodných úspěchů. Přesto jeho soukromí vůbec nevypadá ideálně a podle jeho představ.

Komplikovaný vztah s Grimes
U žen nemá Elon Musk takový úspěch, jak by si přál. Nevyšla mu už tři manželství a zástup jeho bývalých přítelkyň si často stěžoval na komplikovanou povahu známého vizionáře. Život po jeho boku není vůbec snadný. Vyzkoušela si to i Amber Heard, se kterou jistý čas randil. Mezi důležité ženy Muskova života nepochybně patří Grimes. Stejně střelená a tajemná hudebnice si získala Elonovo srdce a chvilku to dokonce vypadalo, že bude pro něj tou osudovou láskou.

Před dvěma lety v květnu se jim narodil první syn, jemuž dali jméno X AE A-XII. Po jeho narození Musk a Grimes zažívali krásné období. O chlapečka se starali společně a jeden druhému posílali pěkná vyznání. Jenže pak přišel nečekaný zvrat a známý párek oznámil, že budou žít odděleně. Ještě překvapivější však byla informace, že zpěvačka odešla z tohoto vztahu s malým dárkem. Pod srdcem tentokrát nosila holčičku, kterému dali jméno Exa Dark Sideræl.

Má transrodové dítě
Až do narození Exy byl Elon Musk pouze otcem chlapečků. Malá princezna mu tak udělala velkou radost. K překvapení všech mu však najednou nečekaně do rodiny přibyla další holka. Miliardář měl dvě děti dvojčata Xaviera a Griffina s jednou ze svých bývalých manželek Justine Musk. Xavier se však necítil ve svém těle dobře, proto prošel transrodovou proměnou. Po dosažení věku 18 let už i oficiálně soudní cestou požádala, aby ji přejmenovali na Vivian Jenna. Soud její žádosti vyhověl, takže miliardář je již nyní otcem

S Muskem nechce mít nic společného
K velkému překvapení si však Xavier nezměnil jen křestní jméno. Po přijetí ženské identity se zároveň rozhodl, že si vymění i své příjmení. Odteď se tedy nevolá Musk, ale Vivian Jenna Wilson. Na základě vlastního rozhodnutí tak přijala rodné příjmení své mámy Justine.

V oficiální žádosti pro úřady bylo uvedeno, že se takovýmto způsobem chce definitivně oddělit od svého slavného otce a nechce mít s ním už nic společného. Zdá se, že kromě zkrachovalých vztahů mu to nevychází ani s jeho staršími dětmi. Musk má komplikovanou povahu, proto není jednoduché s ním vycházet. Cestu si nedokázal najít ani ke svým nejbližším, z toho důvodu za sebou zanechává takovou vztahovou spoušť.

Bude muset propouštět, zaměstnanci jsou zklamáni
Smůla ze soukromí se nyní přesunula i do pracovní sféry. Špatná ekonomická situace totiž dopadla i na jeho firmy. I když Musk patří mezi nejbohatší muže na světě, přesto i jeho postihla aktuální krize. Proto vydal svým manažerům příkaz, že mají zastavit přijímání nových zaměstnanců.

Kromě toho veřejně prozradil, že plánuje propustit 10 procent lidí, kteří pracují v jeho slavné automobilce Tesla. Jeho prohlášení ihned způsobilo mezi pracovníky vlnu frustrace. Kvůli tomu mu dokonce hrozí i žaloba ze strany státu, jelikož porušil odborové dohody.

Podívejte se ve fotogalerii na záběry Elon s Amber Heard. Elon dokonce vypověděl i