Známý zpěvák je zadaný! Po jeho boku je krásná dcera známé modelky, kterou si stále pamatujeme i jako přítelkyni Jaromíra Jágra

0
142

Oblíbený český zpěvák našel novou lásku a je jí dcera známé modelky!

Adam Mišík (25) pro český Blesk.cz prozradil, že tvoří oficiální pár s dcerou Ivany Kubelkové – Natálií Jiráskovou (17). „Jsme spolu krátce a je to velmi čerstvé. Ale ano, chodíme spolu,“ potvrdil zpěvák.

Ivana Kubelková má z dcery radost
Zpěvák prozradil i to, že s Natáliinou mámou se zná déle, než se svou novou přítelkyní a vycházejí spolu dobře. Ivana Kubelková se těší z toho, že je Natálie zamilovaná a do vztahu se jí nemíchá. „Když je s nějakým chlapcem šťastná, tak ji ráda podpořím, i když si můžu myslet, že tam něco nehraje… Natálka je jiný člověk, než jsem já,“ vysvětlila česká modelka a moderátorka.

Jde v maminých šlépějích
Natálie Jirásková nepochybně zdědila šarm a půvab po své mámě a stejně jako Ivana Kubelková, kterou si ještě můžeme pamatovat iz dob, kdy tvořila pár s hokejistou Jaromírem Jágrem, i ona se již stále častěji objevuje na módních přehlídkách, kde představuje nejnovější módní kolekce domácí .

S Adamem Mišíkem se poprvé oficiálně ukázaly jako pár teprve teď o víkendu na akci Pocta Karlu Gottovi, kde Adam během velkolepého koncertu také vystupoval a Natália přišla jako jeho partnerka. Zlatým hřebíkem večera byla Charlotte Gottová, která zazpívala s Darou Rolins. Proč se však na pódiu vůbec neukázala mladší Nelly?