Jaké univerzální kousky by neměly ve vašem šatníku chybět?

0
157

Většina žen by určitě nepohrdla velkým šatníkem, kde by našla místo pro všechny své módní kousky. Nemusíte však být přesvědčena minimalistka, abyste ocenila univerzální kousky oblečení, které můžete nosit k ležérnějším outfitům, ale když je třeba, dokážou se uplatnit i při formálnějších příležitostech.

Halenka pro každou příležitost

Jedním z takových druhů oblečení, který lze kombinovat téměř se vším, jsou stylové halenky. Jednouchá úzká halenka v kombinaci s úzkou sukní mírně pod kolena budou tvořit ideální outfit pro seriózní obchodní schůzky, při kterých budete chtít působit profesionálně, ale zároveň žensky.

A večer stačí rozepnout pár vrchních knoflíků (nebo i více než pár chcete-li), sukni nahradit třeba úzkými džínami a na setkání s kamarádkami máte outfit, ve kterém se nejen budete cítit pohodlně, ale zároveň budete vypadat stylově a sexy.

Už více nemusíte trpět v nepohodlných lodičkách

I obuv má svůj univerzální kousek. Sice tomu před několika lety tak nebylo, dnes už se módní dámské tenisky nosí zřejmě ke všemu. Ano, každá z nás, když chce vypadat elegantně, sahá po lodičkách, ale ty rozhodně nepatří mezi pohodlnou obuv.

A proto se není třeba divit, když si i největší módní ikony obují tenisky k šatům, sakám nebo i ke kostýmům. Ani takovým formálnějším outfitem totiž tenisky neuškodí. Právě naopak, budou prvkem, který rozhodně zaujme a navíc vám dodají mladistvý vzhled.

Může zato i fakt, že trh s teniskami je v současnosti velmi rozsáhlý a tak není problém najít i módněji vypadající tenisky, které ale nic neztrácejí na pohodlnosti tenisek, které si obouváte ve fitku, nebo když si jdete zaběhat. Můžete tak absolvovat dlouhé dny, aniž by trpěla vaše chodidla v nepohodlné obuvi a zároveň dáte najevo, že jste aktivní žena, která navíc sleduje módní trendy.